Reference - Rekonstrukce střech

Střešní okna i krytina pro bytový dům Plzeň

Pro bytový dům v Martinské ulici v Plzni jsme prováděli výměnu střešní krytiny. Pro realizaci jsme zvolili střešní betonovou krytinu značky Betonpres Exclusiv v cihlově červeném zbarvení. Součástí rekonstrukce byla také nová plastová střešní...

Více informací

Nová fasáda z vinylu s rekonstrukcí střechy

Pro našeho klienta v Peci pod Čerchovem jsme realizovali novou tesařskou konstrukci s vázaného kovu s využitím nové střešní krytiny značky Betonpres exklusiv v tmavě šedém provedení. Pro doplnění byly využité klempířské prvky z barveného...

Více informací

Výměna střešní krytiny

Pro rodinný dům ve Zdicích jsem prováděli kompletní výměnu střešní krytiny včetně zateplení pomocí kvalitních materiálů. Zvolená střešní krytina Cembrit byla doplněná o klempířské prvky.

Více informací

Kaštanová krytina s glazurou

Pro našeho klienta jsme provedli výměnu střešní krytiny na rodinném domu v Hluboké. Barevné provedení nových střešních tašek značky Stodo 12 tvořila kaštanově hnědá glazura doplněná o klempířské prvky z barveného hliníku. 

Více informací

Nová střešní krytina pro knihovnu

Pro knihovnu nacházející se v Horšovském Týně jsme prováděli rekonstrukci nové střešní krytiny prověřené značky Tondach Bobrovka. V rámci realizace jsme prováděli tesařské práce pro opravu krovu a klempířské práce barveného hliníku. 

Více informací

 
 

Chcete novou střechu nebo
rekonstrukci té staré?

Navštivte nás na adrese
Masarykova 124, Domažlice, 344 01